Hírek
2026. jún. 26.
admin
Tanévzáró 2026
A tanévzáró ünnepségen vehették át kitűnő, jeles tanulmányi és kiemelkedő versenyeredményt elért diákjaink a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum ajándékát.

„Az idő múlása nem elvesz tőlünk, hanem lehetőséget ad arra, hogy többé váljunk annál, akik tegnap voltunk.”
Ezzel a mottóval zárta iskolánk a 2025-2026-os tanévet. Szűcsné Csontos Katalin igazgatóhelyettes rövid összegzéssel támasztotta alá, hogy az Aranyban az idő nem múlik, hanem telik, hiszen rengeteg program, kirándulás, verseny színesítette ezt a különleges tanévet is. Különleges volt, mert 2026-ban ünnepeljük iskolánk indulásának 80. évfordulóját, amely kapcsán különleges projekteket, versenyeket szerveztünk. Különleges volt a tanév, mert most felnőtt tanulóink is részt vehettek Erasmus programban. Ismét elnyertük az Oktatási Hivatal Bázisintézménye Címet. Különleges volt a tanév azért is, mert jutott be tanulónk az Irinyi Kémiaverseny országos döntőjébe, illetve egyéni tehetséggondozó mentorprogramba. Első alkalommal rendeztük meg a helyi ökoiskolák találkozóját. eTwinning projektet valósítottunk meg a budapesti Scheiber Sándor Gimnáziummal, amelyet egy közös zsinagógalátogatás koronázott meg Budapesten. Minden tanulónk és dolgozónk újratölthető palackot kapott és futsal csapatunk országos diákolimpiai bajnok lett.
Köszönjük a tanévzárónkon közreműködő diákok munkáját: Zsiga Ferenc 11.A osztályos tanulónak a konferálást, Demeter Réka 10.D osztályos tanulónak az Erasmus beszámolót, Boda Luca 9.B osztályos tanulónak a szép szavalatot és Érsek Dávid 10.A és Papp Ákos 10.D osztályos tanulónak a gitárjátékot. Minden diákunknak és dolgozónknak tartalmas nyári szünetet, aktív kikapcsolódást kívánunk!
A tanévzáró ünnepségen vehették át kitűnő, jeles tanulmányi és kiemelkedő versenyeredményt elért diákjaink a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum ajándékát. 63 könyvet és 40 oklevelet adtunk át. Gratulálunk mindenkinek!
Kellemes pihenést, tartalmas időtöltést, szép nyarat kívánunk! A gyakorlatot teljesítő diákjainknak még kitartást!
GALÉRIA
Tanévzáró 2026



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

LEGEK 2026
Június 17-én rendezte városunk a Legek köszöntése című rendezvényét, ahol a 2025-2026-os tanév kiemelkedő versenyeredményt elért tanulói részesültek elismerésben.
2026. jún. 17.
admin

21 Nő az Egészségügyért Mentorprogram
Iskolánk 10.A osztályos tanulója György Orsolya Ingrid bekerült a 21 Nő az egészségügyért Alapítvány 9 hónapos, ingyenes Mentor Programjába.
2026. jún. 17.
admin

Zsidó ételek főzése az eTwinning programban
Az eTwinning programunk utolsó fejezetéhez ért június 15-én. A kis csapat zsidó ételekkel, étkezési szokásokkal ismerkedett és két egyszerű ételt el is készített.
2026. jún. 16.
admin
