SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/034 | 4100 Berettyóújfalu, Kossuth utca 35.

Intézmény logo

Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. okt. 4.


Admin

  Felvételi felkészítő nyolcadikosoknak

  Tisztelt Szülők! Kedves Nyolcadikosok! Október 14-től indul felvételi felkészítőnk. Jelentkezési határidő: október 13. Jelentkezni az alábbi online űrlapon lehet: https://forms.gle/7LHsK9PrpPep3rQc6 Készüljünk együtt!

  Felvételi felkészítő nyolcadikosoknak

   Tisztelt Szülők! Kedves Nyolcadikosok!

   

  A felvételi felkészítővel kapcsolatban a következő tájékoztatást nyújtjuk. A tavalyi évekhez hasonlóan felkészítő foglalkozásainkat online csatornán keresztül tartjuk. A felvételizők a Redmentában ütemezve kapják a feladatokat, minden héten három feladatlapot, amelyek kitöltésére egy hét áll rendelkezésre. A részletes megoldást magyarázattal pedig e-mailben megküldjük a jelentkezéskor megadott e-mail címre. 

  A Redmentában a feladatlapokat mappákba rendeztük. A tanuló az ütemezésnek megfelelő, dátummal ellátott mappában találja a feladatlapokat. A mappában 3 feladatlap található:

  -          Szövegértés

  -          Nyelvtan

  -          Matematika

  Az egyes feladatlapokat háromszor lehet kitölteni. Az értékelésnél a legmagasabb eredményt vesszük figyelembe.

  A mappák folyamatosan kerülnek feltöltésre. Az első 2022. október 14-én lesz elérhető.

  Minden esetben a szaktanárok értékelik a megoldásokat, a pontszámokat összesítjük és tájékoztatást küldünk e-mailben a jelentkezéskor megadott e-mail címre, így a szülő is nyomon tudja követni gyermeke előrehaladását.

  A feladatlapokat a következőképpen lehet elérni:

  1. Regisztráció a Redmentába (ha eddig nem volt)

  A regisztráció menete:

  https://berettyoujfaluiarany.cms.intezmeny.edir.hu/uploads/Segitseg_a_Redmenta_hasznalatahoz_2022_29f97d112d.pdf

  1. Belépés a Redmentába
  2. A felső sorban lévő DIREKTCÍM feliratra rákattintunk.
  3. Beírjuk a csoport direktcímét és UGRÁS.

  A csoport direktcíme: 8_oszt_ly462456

   

  1. Jelentkezés a csoportba

  A csoportvezető jóváhagyja a jelentkezést és ezután érhetőek el a feladatlapok.

  Kérjük, a jelentkezést tegyék meg legkésőbb október 13-án, csütörtökön.

  Ezután az iskola jóvá fogja hagyni a jelentkezést a csoportba, és elérhetővé válik a mappa, ami tartalmazza a feladatlapokat. A feladatlapok kiöltésére 1 hét áll rendelkezésre. Háromszor ismételhető.

  A 2022.10.14-es mappa október 14-én 8:00 órakor fog megnyílni és október 20. (csütörtök) 23:59-ig lehet kitölteni. A kitöltés után megjelenő értékelés nem a végleges, a feladatlapokat a szaktanárok még felüljavítják a következő foglalkozásig.

  Probléma esetén keressék iskolánkat!

  Gyors segítség telefonon: 06-30-497-6962 (Szűcsné Csontos Katalin)

  Egyéb esetben e-mailben: aranyjgimn@gmail.com

  Figyelem! A felkésztőn részt vevő diákok között versenyt is hirdetünk. Az 1-10. helyezett tárgyjutalomban részesül, amit a szóbeli meghallgatás során vehet át. Továbbá az a diák, aki mind a 10 mappában lévő valamennyi feladatsort (30 db) összességében legalább 80%-os eredménnyel megoldja, az intézményünkben szervezett szóbeli meghallgatás során adható 50 pontból 25 vizsgapontot kap. 

  Természetesen a felkészítő továbbra is ingyenes.

  Két alkalommal (január 13-án és 20-án pénteken 14.30-tól jelenléti konzultációt is szervezünk, ahol személyesen feltehetik a felvételizők kérdéseiket. Ezekre az alkalmakra majd előre kell regisztrálni.

  Bízunk benne, hogy együttműködve sikeres lesz a felvételi.

  Örülünk, hogy iskolánkat választották céljaik eléréséhez.

  Jó egészséget és sikeres felkészülést kívánunk!

  Mihucz Sándorné

  igazgató

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Tanévkezdési információk

  Tanévkezdési információk

  Tanévnyitó Ünnepség!

  2023. aug. 24.


  Admin

  Szülői tájékoztató levél

  Szülői tájékoztató levél

  Fontos információ a diákigazolványról!

  2023. júl. 13.


  Admin

  Nyári Ügyeleti rend

  Nyári Ügyeleti rend

  Személyes ügyintézés minden szerdán.

  2023. júl. 2.


  Admin


  Partnereink

  • Oko
  • Bázisintézmény
  • Család
  • Határtalanul
  • Erasmus
  • Tempus
  • Berettyóújfalui SZC
  • NTP
  • EMMI
  • Belügy
  • DExam
  • Digitális témahét
  • nka
  SZC logo

  Berettyóújfalui Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum

    4100 Berettyóújfalu, Kossuth utca 35.

   • Telefon: +36 54/402-250

    E-mail: titkarsag@arany.berettyoujfaluiszc.hu

    OM azonosító: 203030/034


   2023Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum