SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/034 | 4100 Berettyóújfalu, Kossuth utca 35.

Intézmény logo

Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. márc. 7.


Admin

  A DExam Vizsgaközpont partnere lett az Arany!

  Új angol nyelvi képzés indításával segítjük elhelyezkedésüket a környezetünkben beruházó multinacionális cégeknél, az Erasmus+ programmal külföldi szakmai gyakorlaton vehetnek részt technikumi tanulóink.

  A DExam Vizsgaközpont partnere lett az Arany!
  A DExam Vizsgaközpont partnere lett az Arany!

  A nyelvtudás egyike a legfontosabb készségeknek, amely segíti diákjainkat céljaik elérésében legyen szó itthoni, külföldi továbbtanulásról, vagy munkába állásról. Iskolánk igyekszik minden lehetőséget megteremteni tanórán és tanórán kívül, az iskola falain belül és azon kívül, hogy felkészítsük őket a középiskola utáni kihívásokra. Új angol nyelvi képzés indításával segítjük elhelyezkedésüket a környezetünkben beruházó multinacionális cégeknél, az Erasmus+ programmal külföldi szakmai gyakorlaton vehetnek részt technikumi tanulóink, ingyenes felkészítőkkel támogatjuk őket, hogy nyelvvizsgát szerezzenek. Új lehetőségként együttműködési megállapodást kötöttünk a Debreceni Egyetem Vizsgaközpontjával, amely tovább szélesíti a lehetőségeket. Partnerintézménynek lenni számos előnnyel jár: a diákok ingyenes próbanyelvvizsgán tesztelhetik tudásukat, bemutató órákon vehetnek részt, nyelvtanáraink pedig ingyenes szakmai továbbképzéseken tanulhatják meg a DExam nyelvvizsgára való felkészítés fortélyait, a feladatok értékelését és a vizsgáztatás szabályait. Továbbá könyvtárunk ingyenes nyelvvizsga-felkészítő kiadványokkal gazdagodott. Az együttműködés már 2022 decemberében elindult, amikor mintegy 70 diákunk vett részt a bemutató órákon és a próbanyelvvizsgán. A partnerintézményi táblát aulánkban helyeztük el.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Tanévkezdési információk

  Tanévkezdési információk

  Tanévnyitó Ünnepség!

  2023. aug. 24.


  Admin

  Szülői tájékoztató levél

  Szülői tájékoztató levél

  Fontos információ a diákigazolványról!

  2023. júl. 13.


  Admin

  Nyári Ügyeleti rend

  Nyári Ügyeleti rend

  Személyes ügyintézés minden szerdán.

  2023. júl. 2.


  Admin


  Partnereink

  • Oko
  • Bázisintézmény
  • Család
  • Határtalanul
  • Erasmus
  • Tempus
  • Berettyóújfalui SZC
  • NTP
  • EMMI
  • Belügy
  • DExam
  • Digitális témahét
  • nka
  SZC logo

  Berettyóújfalui Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum

    4100 Berettyóújfalu, Kossuth utca 35.

   • Telefon: +36 54/402-250

    E-mail: titkarsag@arany.berettyoujfaluiszc.hu

    OM azonosító: 203030/034


   2023Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum