Hírek - Külföldi nyeltanulási programKülföldi nyeltanulási program

vissza...

2019.12.05, 10:32

Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban szeretnénk Önöket tájékoztatni a külföldi nyelvtanulással kapcsolatos program legfrissebb információiról.

2019. november 29-én tájékoztatón vettünk részt Budapesten, ahol bejelentették, hogy a pályázati kiírás december 1. hetében meg fog jelenni. Ezzel együtt megnyílik a kurzusválasztó felület is. A korábbi igényfelmérés alapján iskolánkban csoportos kiutazásra van igény. Ahhoz, hogy diákjainknak a legmegfelelőbb nyelvi kurzust tudjuk kiválasztani, ismét szükséges az igények felmérése. Ehhez készítettünk egy online kérdőívet.

Először legyenek szívesek figyelmesen átolvasni a TEMPUS Közalapítvány honlapunkon közzé tett tájékoztató anyagait, majd alaposan átgondolva kitölteni a kérdőívet. A többség igényeinek figyelembe vételével kezdjük meg a kurzusok keresését.

Válaszaikat előre is köszönjük.

Mihucz Sándorné

tagintézmény-vezető

Tájékoztató anyagok:
Plenáris ülés anyaga

Szekció ülés anyaga

Általános tájékoztató


Kérdőív: Kattintson ide!

 


 

Közelgő események